Nejčastější dotazy

Jak si mohu reklamní předměty objednat?

Reklamní předměty si můžete po zaregistrování objednat přímo z internetového obchodu. Pokud Vám tento způsob nevyhovuje, můžete objednávku odeslat e-mailem na adresu obchod@darky2000.cz. Pokud však preferujete telefonickou komunikaci, Vaši objednávku rádi přijmeme na telefonním čísle 844 200 200.
Poté Vám bude odeslána konkrétní cenová nabídka. Vaše objednávka bude přijata po podpisu cenové nabídky, a to faxem nebo e-mailem.

Jaký je termín dodání objednaných předmětů?

Standardní temín dodání předmětů bez tisku je 1 – 5 týdnů, s tiskem 2 – 6 týdnů. Konkrétní předpokládaný termín dodání je vždy uveden na cenové nabídce, kterou obdržíte e-mailem z našeho obchodního oddělení.

Mohu si objednat jeden kus?

Vzhledem k tomu, že jsme velkoobchod a nezabýváme se kusovým prodejem, není možné si objednat pouze jeden kus, pokud není uvedeno přímo u produktu nebo pokud se nejedná o vzorek (viz níže).

Jsem soukromá osoba a na Vašem webu se mi líbí nějaké produkty. Mohu si je objednat?

Litujeme, ale náš obchod se specializuje na B2B prodej.

Jaký je minimální odběr produktů?

Minimální odběr produktů je vždy uveden u jednotlivých produktů. Minimální hranice pro objednávku reklamních předmětů (včetně i bez tisku) je 2 000 Kč bez DPH, u novoročenek je minimální hranice snížena na 1 000 Kč bez DPH. V případě, že potřebujete jiné množství, rádi Vám poradíme na našem telefonním čísle.

Jakým způsobem reklamní předměty zaplatím?

Standardními platebními podmínkami je 50% záloha a doplatek na dobírku, pokud se jedná o reklamní předměty s potiskem. U zboží bez potisku zasíláme zboží na dobírku.
V případě, že požadujete jiné platební podmínky, kontaktujte naše obchodní oddělení.

Mohu si objednat vzorek k nahlédnutí před objednávkou?

Samozřejmě. Vzorek Vám rádi zašleme na zápůjčku na 14 dní nebo zašleme na dobírku. Vzorek si můžete objednat přímo v detailu každého produktu na odkazu Objednat vzorek.

Jaké ceny jsou účtovány za expedici?

Standardní poplatek za expedici činí 2% z celkové ceny zakázky bez DPH, minimálně však 200 Kč. U křehkého zboží tento polatek činí 4% z celkové ceny zakázky bez DPH, minimálně však 400 Kč. Vzorky a drobné zakázky do 1 kg je poplatek snížen na 100 Kč. U nestandardních dodávek je expedice stanovena individuálně.

Jsme agentura. Jakou slevu u Vás dostanu?

Agenturní zákazníci u nás obdrží slevu 10 – 30% podle výše a charakteru zakázky. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Na Vašem webu jsem nenašel (-šla) požadovaný produkt.

Nevadí. Zašlete nám Vaši poptávku včetně specifikace, popř. můžete vyplnit náš formulář, který je k dispozici v sekci Ke stažení nebo nám zašlete fotografii požadovaného produktu. My Vám poté zašleme informaci, zda požadovaný produkt můžeme zajistit i s případnou cenovou nabídkou.